Klasa A Wrocław IV: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Dolnośląskie | Klasa A | Wrocław IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
45
50 %
Zwycięstwa gości
34
37.78 %
Remisy
11
12.22 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
253
średnia: 2.81
Gości
177
średnia: 1.97

Bramki stracone

Gospodarzy
177
średnia: 1.97
Gości
253
średnia: 2.81

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.22%
2 z 90
0.5
97.78%
88 z 90
8.89%
8 z 90
1.5
91.11%
82 z 90
13.33%
12 z 90
2.5
86.67%
78 z 90
27.78%
25 z 90
3.5
72.22%
65 z 90
54.44%
49 z 90
4.5
45.56%
41 z 90
64.44%
58 z 90
5.5
35.56%
32 z 90

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 6 6.67 %
3:0 6 6.67 %
3:1 5 5.56 %
4:0 5 5.56 %
0:4 5 5.56 %
0:1 4 4.44 %
4:2 4 4.44 %
2:1 3 3.33 %
1:2 3 3.33 %
1:3 3 3.33 %
1:4 3 3.33 %
5:2 3 3.33 %
8:0 3 3.33 %
0:0 2 2.22 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 2 2.22 %
1:0 2 2.22 %
2:3 2 2.22 %
0:2 2 2.22 %
3:5 2 2.22 %
2:5 2 2.22 %
1:5 2 2.22 %
2:6 2 2.22 %
6:0 2 2.22 %
1:1 1 1.11 %
3:2 1 1.11 %
3:4 1 1.11 %
4:3 1 1.11 %
5:6 1 1.11 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 1 1.11 %
0:3 1 1.11 %
4:1 1 1.11 %
6:3 1 1.11 %
5:1 1 1.11 %
6:2 1 1.11 %
5:0 1 1.11 %
0:5 1 1.11 %
7:2 1 1.11 %
7:1 1 1.11 %
7:0 1 1.11 %
13:0 1 1.11 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    37
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    15%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe