Klasa okręgowa Gorzów Wielkopolski: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubuskie | Klasa okręgowa | Gorzów Wielkopolski
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
49
47.12 %
Zwycięstwa gości
34
32.69 %
Remisy
21
20.19 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
305
średnia: 2.93
Gości
214
średnia: 2.06

Bramki stracone

Gospodarzy
214
średnia: 2.06
Gości
305
średnia: 2.93

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.92%
2 z 104
0.5
98.08%
102 z 104
5.77%
6 z 104
1.5
94.23%
98 z 104
20.19%
21 z 104
2.5
79.81%
83 z 104
34.62%
36 z 104
3.5
65.38%
68 z 104
49.04%
51 z 104
4.5
50.96%
53 z 104
62.5%
65 z 104
5.5
37.5%
39 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 10 9.62 %
1:2 7 6.73 %
2:2 5 4.81 %
4:2 4 3.85 %
0:3 4 3.85 %
1:4 4 3.85 %
3:3 3 2.88 %
1:0 3 2.88 %
3:2 3 2.88 %
4:3 3 2.88 %
0:2 3 2.88 %
3:0 3 2.88 %
4:1 3 2.88 %
4:0 3 2.88 %
0:4 3 2.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 3 2.88 %
8:0 3 2.88 %
0:0 2 1.92 %
2:3 2 1.92 %
2:0 2 1.92 %
3:1 2 1.92 %
1:3 2 1.92 %
5:3 2 1.92 %
5:0 2 1.92 %
1:6 2 1.92 %
9:0 2 1.92 %
4:4 1 0.96 %
0:1 1 0.96 %
2:1 1 0.96 %
3:5 1 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:3 1 0.96 %
7:4 1 0.96 %
5:1 1 0.96 %
1:5 1 0.96 %
6:2 1 0.96 %
7:3 1 0.96 %
2:7 1 0.96 %
7:2 1 0.96 %
2:8 1 0.96 %
0:7 1 0.96 %
8:1 1 0.96 %
10:0 1 0.96 %
11:0 1 0.96 %
12:1 1 0.96 %
1:12 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    37
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    21
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe