Klasa okręgowa Jelenia Góra: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
44
43.14 %
38
37.25 %
20
19.61 %
Bramki zdobyte
266
średnia: 2.61
216
średnia: 2.12
Bramki stracone
216
średnia: 2.12
266
średnia: 2.61
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 102
99 z 102
7 z 102
95 z 102
18 z 102
84 z 102
39 z 102
63 z 102
55 z 102
47 z 102
71 z 102
31 z 102
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 8 | 7.84 % |
| 2:2 | 7 | 6.86 % |
| 1:2 | 7 | 6.86 % |
| 1:1 | 6 | 5.88 % |
| 2:1 | 5 | 4.9 % |
| 1:4 | 4 | 3.92 % |
| 4:1 | 4 | 3.92 % |
| 5:0 | 4 | 3.92 % |
| 0:0 | 3 | 2.94 % |
| 0:2 | 3 | 2.94 % |
| 3:1 | 3 | 2.94 % |
| 1:3 | 3 | 2.94 % |
| 1:5 | 3 | 2.94 % |
| 3:3 | 2 | 1.96 % |
| 4:4 | 2 | 1.96 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:0 | 2 | 1.96 % |
| 0:1 | 2 | 1.96 % |
| 2:3 | 2 | 1.96 % |
| 3:2 | 2 | 1.96 % |
| 2:0 | 2 | 1.96 % |
| 2:4 | 2 | 1.96 % |
| 3:5 | 2 | 1.96 % |
| 2:5 | 2 | 1.96 % |
| 4:0 | 2 | 1.96 % |
| 8:1 | 2 | 1.96 % |
| 0:3 | 1 | 0.98 % |
| 5:2 | 1 | 0.98 % |
| 6:3 | 1 | 0.98 % |
| 0:4 | 1 | 0.98 % |
| 5:1 | 1 | 0.98 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 8:4 | 1 | 0.98 % |
| 6:1 | 1 | 0.98 % |
| 3:8 | 1 | 0.98 % |
| 0:6 | 1 | 0.98 % |
| 6:0 | 1 | 0.98 % |
| 0:7 | 1 | 0.98 % |
| 7:0 | 1 | 0.98 % |
| 9:2 | 1 | 0.98 % |
| 0:8 | 1 | 0.98 % |
| 8:0 | 1 | 0.98 % |
| 1:9 | 1 | 0.98 % |
| 0:10 | 1 | 0.98 % |
| 18:0 | 1 | 0.98 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3642%Wygrana przynajmniej 1 bramką1619%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1012%Wygrana 3 bramkami i więcej2327%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















