Klasa okręgowa wielkopolska V: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Wielkopolskie | Klasa okręgowa | wielkopolska V
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
41
39.42 %
Zwycięstwa gości
40
38.46 %
Remisy
23
22.12 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
220
średnia: 2.12
Gości
208
średnia: 2

Bramki stracone

Gospodarzy
208
średnia: 2
Gości
220
średnia: 2.12

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.96%
1 z 104
0.5
99.04%
103 z 104
9.62%
10 z 104
1.5
90.38%
94 z 104
27.88%
29 z 104
2.5
72.12%
75 z 104
41.35%
43 z 104
3.5
58.65%
61 z 104
58.65%
61 z 104
4.5
41.35%
43 z 104
72.12%
75 z 104
5.5
27.88%
29 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 13 12.5 %
2:2 6 5.77 %
0:1 6 5.77 %
4:2 6 5.77 %
1:2 5 4.81 %
3:2 4 3.85 %
1:3 4 3.85 %
0:3 4 3.85 %
1:4 4 3.85 %
4:0 4 3.85 %
1:0 3 2.88 %
2:1 3 2.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 3 2.88 %
4:3 3 2.88 %
2:0 3 2.88 %
0:2 3 2.88 %
2:4 3 2.88 %
5:0 3 2.88 %
3:3 2 1.92 %
3:1 2 1.92 %
3:0 2 1.92 %
5:2 2 1.92 %
0:4 2 1.92 %
5:1 2 1.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 2 1.92 %
0:0 1 0.96 %
4:4 1 0.96 %
3:4 1 0.96 %
5:3 1 0.96 %
2:5 1 0.96 %
6:3 1 0.96 %
0:6 1 0.96 %
7:0 1 0.96 %
8:1 1 0.96 %
1:8 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    14
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe