Klasa A Tarnów IV: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Tarnów IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
35
42.17 %
Zwycięstwa gości
36
43.37 %
Remisy
12
14.46 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
200
średnia: 2.41
Gości
190
średnia: 2.29

Bramki stracone

Gospodarzy
190
średnia: 2.29
Gości
200
średnia: 2.41

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.2%
1 z 83
0.5
98.8%
82 z 83
3.61%
3 z 83
1.5
96.39%
80 z 83
16.87%
14 z 83
2.5
83.13%
69 z 83
32.53%
27 z 83
3.5
67.47%
56 z 83
56.63%
47 z 83
4.5
43.37%
36 z 83
67.47%
56 z 83
5.5
32.53%
27 z 83

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 10 12.05 %
3:3 5 6.02 %
2:0 5 6.02 %
1:2 4 4.82 %
3:1 4 4.82 %
3:0 4 4.82 %
1:1 3 3.61 %
2:2 3 3.61 %
2:1 3 3.61 %
3:2 3 3.61 %
2:3 3 3.61 %
0:2 3 3.61 %
0:6 3 3.61 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 2 2.41 %
4:1 2 2.41 %
0:4 2 2.41 %
1:5 2 2.41 %
8:3 2 2.41 %
7:1 2 2.41 %
0:0 1 1.2 %
1:0 1 1.2 %
0:1 1 1.2 %
4:3 1 1.2 %
3:4 1 1.2 %
5:4 1 1.2 %
2:4 1 1.2 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 1.2 %
5:7 1 1.2 %
1:4 1 1.2 %
5:2 1 1.2 %
3:6 1 1.2 %
4:0 1 1.2 %
5:1 1 1.2 %
2:6 1 1.2 %
7:3 1 1.2 %
7:0 1 1.2 %
9:1 1 1.2 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    24
    33%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    24%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe