5. Liga grupa II (południowa): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | 5. Liga | grupa II (południowa)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
47
45.19 %
Zwycięstwa gości
40
38.46 %
Remisy
17
16.35 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
226
średnia: 2.17
Gości
192
średnia: 1.85

Bramki stracone

Gospodarzy
192
średnia: 1.85
Gości
226
średnia: 2.17

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.96%
1 z 104
0.5
99.04%
103 z 104
7.69%
8 z 104
1.5
92.31%
96 z 104
24.04%
25 z 104
2.5
75.96%
79 z 104
42.31%
44 z 104
3.5
57.69%
60 z 104
64.42%
67 z 104
4.5
35.58%
37 z 104
75.96%
79 z 104
5.5
24.04%
25 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 9 8.65 %
2:2 8 7.69 %
1:2 7 6.73 %
2:0 7 6.73 %
1:1 6 5.77 %
1:0 5 4.81 %
2:1 5 4.81 %
3:0 5 4.81 %
0:2 4 3.85 %
2:3 3 2.88 %
3:1 3 2.88 %
4:2 3 2.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 3 2.88 %
4:1 3 2.88 %
4:0 3 2.88 %
3:3 2 1.92 %
0:1 2 1.92 %
3:2 2 1.92 %
0:3 2 1.92 %
5:1 2 1.92 %
0:5 2 1.92 %
5:0 2 1.92 %
0:6 2 1.92 %
6:0 2 1.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:7 2 1.92 %
8:0 2 1.92 %
0:0 1 0.96 %
3:4 1 0.96 %
4:3 1 0.96 %
3:5 1 0.96 %
1:6 1 0.96 %
7:1 1 0.96 %
7:0 1 0.96 %
0:8 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    41
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    22%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    9
    10%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe