Klasa A wielkopolska VIII: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Wielkopolskie | Klasa A | wielkopolska VIII
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
48
61.54 %
Zwycięstwa gości
24
30.77 %
Remisy
6
7.69 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
260
średnia: 3.33
Gości
160
średnia: 2.05

Bramki stracone

Gospodarzy
160
średnia: 2.05
Gości
260
średnia: 3.33

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 78
0.5
100%
78 z 78
5.13%
4 z 78
1.5
94.87%
74 z 78
14.1%
11 z 78
2.5
85.9%
67 z 78
23.08%
18 z 78
3.5
76.92%
60 z 78
41.03%
32 z 78
4.5
58.97%
46 z 78
58.97%
46 z 78
5.5
41.03%
32 z 78

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 6 7.69 %
2:1 4 5.13 %
1:4 4 5.13 %
5:2 4 5.13 %
1:0 3 3.85 %
1:2 3 3.85 %
3:2 3 3.85 %
2:3 3 3.85 %
2:0 3 3.85 %
4:1 3 3.85 %
4:0 3 3.85 %
1:5 3 3.85 %
1:1 2 2.56 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 2 2.56 %
4:3 2 2.56 %
0:2 2 2.56 %
1:3 2 2.56 %
4:2 2 2.56 %
7:2 2 2.56 %
6:0 2 2.56 %
7:1 2 2.56 %
8:2 2 2.56 %
3:3 1 1.28 %
4:4 1 1.28 %
0:1 1 1.28 %
2:4 1 1.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 1 1.28 %
6:2 1 1.28 %
3:7 1 1.28 %
5:0 1 1.28 %
1:7 1 1.28 %
0:7 1 1.28 %
8:1 1 1.28 %
9:2 1 1.28 %
0:8 1 1.28 %
9:0 1 1.28 %
12:1 1 1.28 %
14:0 1 1.28 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    20
    28%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    15
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    26
    36%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe