Klasa okręgowa Skierniewice (grupa IV): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Łódzkie | Klasa okręgowa | Skierniewice (grupa IV)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
57
54.81 %
Zwycięstwa gości
38
36.54 %
Remisy
9
8.65 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
270
średnia: 2.6
Gości
215
średnia: 2.07

Bramki stracone

Gospodarzy
215
średnia: 2.07
Gości
270
średnia: 2.6

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 104
0.5
100%
104 z 104
4.81%
5 z 104
1.5
95.19%
99 z 104
18.27%
19 z 104
2.5
81.73%
85 z 104
35.58%
37 z 104
3.5
64.42%
67 z 104
57.69%
60 z 104
4.5
42.31%
44 z 104
73.08%
76 z 104
5.5
26.92%
28 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 9 8.65 %
2:1 6 5.77 %
3:2 6 5.77 %
1:3 6 5.77 %
1:1 5 4.81 %
2:0 5 4.81 %
3:0 5 4.81 %
0:2 4 3.85 %
0:3 4 3.85 %
4:1 4 3.85 %
4:0 4 3.85 %
1:0 3 2.88 %
1:2 3 2.88 %
0:4 3 2.88 %
4:4 2 1.92 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 2 1.92 %
2:3 2 1.92 %
4:2 2 1.92 %
5:1 2 1.92 %
0:5 2 1.92 %
2:2 1 0.96 %
3:3 1 0.96 %
4:3 1 0.96 %
3:4 1 0.96 %
4:5 1 0.96 %
5:3 1 0.96 %
3:5 1 0.96 %
1:4 1 0.96 %
2:5 1 0.96 %
3:6 1 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:6 1 0.96 %
6:2 1 0.96 %
7:3 1 0.96 %
5:0 1 0.96 %
1:6 1 0.96 %
6:1 1 0.96 %
3:8 1 0.96 %
1:7 1 0.96 %
8:2 1 0.96 %
7:0 1 0.96 %
0:7 1 0.96 %
0:8 1 0.96 %
8:0 1 0.96 %
9:1 1 0.96 %
16:0 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    38
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    19
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe