Klasa B Radom II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | Klasa B | Radom II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
39
50.65 %
Zwycięstwa gości
32
41.56 %
Remisy
6
7.79 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
210
średnia: 2.73
Gości
183
średnia: 2.38

Bramki stracone

Gospodarzy
183
średnia: 2.38
Gości
210
średnia: 2.73

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.3%
1 z 77
0.5
98.7%
76 z 77
6.49%
5 z 77
1.5
93.51%
72 z 77
10.39%
8 z 77
2.5
89.61%
69 z 77
35.06%
27 z 77
3.5
64.94%
50 z 77
41.56%
32 z 77
4.5
58.44%
45 z 77
58.44%
45 z 77
5.5
41.56%
32 z 77

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 6 7.79 %
0:3 6 7.79 %
1:4 5 6.49 %
2:1 4 5.19 %
2:4 4 5.19 %
4:1 4 5.19 %
2:2 3 3.9 %
1:2 3 3.9 %
4:2 3 3.9 %
6:0 3 3.9 %
0:7 3 3.9 %
1:0 2 2.6 %
0:1 2 2.6 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 2 2.6 %
2:0 2 2.6 %
5:2 2 2.6 %
5:1 2 2.6 %
0:0 1 1.3 %
3:3 1 1.3 %
4:4 1 1.3 %
0:2 1 1.3 %
3:1 1 1.3 %
3:5 1 1.3 %
2:5 1 1.3 %
4:0 1 1.3 %
1:5 1 1.3 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:6 1 1.3 %
8:4 1 1.3 %
5:0 1 1.3 %
0:5 1 1.3 %
1:7 1 1.3 %
7:0 1 1.3 %
1:8 1 1.3 %
9:1 1 1.3 %
9:0 1 1.3 %
10:1 1 1.3 %
11:1 1 1.3 %
1:12 1 1.3 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    31
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    9
    13%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    32%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe