3. Liga grupa II: rozgrywki, tabela, statystyki

Wszystkie mecze i pozycje drużyn z grupy 2 III Ligi dostępne są tutaj na Superscore.

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Polska | 3. Liga | grupa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
53
39.26 %
Zwycięstwa gości
47
34.81 %
Remisy
35
25.93 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
250
średnia: 1.85
Gości
222
średnia: 1.64

Bramki stracone

Gospodarzy
222
średnia: 1.64
Gości
250
średnia: 1.85

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.93%
8 z 135
0.5
94.07%
127 z 135
17.78%
24 z 135
1.5
82.22%
111 z 135
37.04%
50 z 135
2.5
62.96%
85 z 135
51.85%
70 z 135
3.5
48.15%
65 z 135
68.89%
93 z 135
4.5
31.11%
42 z 135
82.22%
111 z 135
5.5
17.78%
24 z 135

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 16 11.85 %
1:0 10 7.41 %
0:0 8 5.93 %
2:2 8 5.93 %
2:1 8 5.93 %
2:3 7 5.19 %
3:1 7 5.19 %
0:1 6 4.44 %
1:2 6 4.44 %
2:0 6 4.44 %
1:3 6 4.44 %
0:2 4 2.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 4 2.96 %
1:4 4 2.96 %
4:3 3 2.22 %
0:3 3 2.22 %
3:0 3 2.22 %
4:1 3 2.22 %
5:0 3 2.22 %
3:3 2 1.48 %
3:4 2 1.48 %
4:2 2 1.48 %
0:4 2 1.48 %
5:1 2 1.48 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.74 %
3:2 1 0.74 %
5:3 1 0.74 %
5:2 1 0.74 %
2:5 1 0.74 %
1:5 1 0.74 %
2:6 1 0.74 %
6:1 1 0.74 %
7:0 1 0.74 %
8:1 1 0.74 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    14%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe