Klasa okręgowa : rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podlaskie | Klasa okręgowa | podlaska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
51
49.04 %
Zwycięstwa gości
38
36.54 %
Remisy
15
14.42 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
272
średnia: 2.62
Gości
205
średnia: 1.97

Bramki stracone

Gospodarzy
205
średnia: 1.97
Gości
272
średnia: 2.62

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.96%
1 z 104
0.5
99.04%
103 z 104
7.69%
8 z 104
1.5
92.31%
96 z 104
23.08%
24 z 104
2.5
76.92%
80 z 104
45.19%
47 z 104
3.5
54.81%
57 z 104
63.46%
66 z 104
4.5
36.54%
38 z 104
75%
78 z 104
5.5
25%
26 z 104

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 9 8.65 %
2:2 7 6.73 %
2:1 7 6.73 %
0:3 7 6.73 %
3:0 6 5.77 %
1:1 5 4.81 %
1:0 5 4.81 %
2:3 4 3.85 %
3:1 4 3.85 %
0:4 4 3.85 %
1:2 3 2.88 %
1:4 3 2.88 %
4:0 3 2.88 %
1:5 3 2.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 3 2.88 %
3:3 2 1.92 %
0:1 2 1.92 %
0:2 2 1.92 %
4:1 2 1.92 %
5:1 2 1.92 %
1:6 2 1.92 %
0:0 1 0.96 %
3:4 1 0.96 %
4:3 1 0.96 %
6:5 1 0.96 %
1:3 1 0.96 %
2:4 1 0.96 %
3:5 1 0.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 1 0.96 %
2:5 1 0.96 %
5:8 1 0.96 %
2:6 1 0.96 %
6:1 1 0.96 %
8:3 1 0.96 %
7:1 1 0.96 %
9:1 1 0.96 %
2:11 1 0.96 %
14:3 1 0.96 %
13:0 1 0.96 %
24:0 1 0.96 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    44
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    8%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    24%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe