4. Liga lubuska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubuskie | 4. Liga | lubuska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
60
45.45 %
Zwycięstwa gości
45
34.09 %
Remisy
27
20.45 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
258
średnia: 1.95
Gości
225
średnia: 1.7

Bramki stracone

Gospodarzy
225
średnia: 1.7
Gości
258
średnia: 1.95

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.82%
9 z 132
0.5
93.18%
123 z 132
16.67%
22 z 132
1.5
83.33%
110 z 132
28.79%
38 z 132
2.5
71.21%
94 z 132
49.24%
65 z 132
3.5
50.76%
67 z 132
69.7%
92 z 132
4.5
30.3%
40 z 132
81.82%
108 z 132
5.5
18.18%
24 z 132

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 9 6.82 %
2:2 9 6.82 %
2:1 9 6.82 %
1:1 8 6.06 %
1:0 7 5.3 %
0:1 6 4.55 %
1:2 6 4.55 %
3:1 6 4.55 %
3:0 6 4.55 %
0:3 6 4.55 %
3:2 5 3.79 %
0:4 5 3.79 %
4:0 5 3.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 4 3.03 %
0:2 4 3.03 %
2:0 4 3.03 %
4:1 4 3.03 %
4:2 3 2.27 %
5:1 3 2.27 %
4:3 2 1.52 %
1:3 2 1.52 %
2:4 2 1.52 %
1:4 2 1.52 %
0:6 2 1.52 %
3:3 1 0.76 %
3:4 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.76 %
3:5 1 0.76 %
6:4 1 0.76 %
2:5 1 0.76 %
1:5 1 0.76 %
5:0 1 0.76 %
3:8 1 0.76 %
6:0 1 0.76 %
0:7 1 0.76 %
8:0 1 0.76 %
10:1 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    58
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    11%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe