Orawa Jabłonka Tabela

Małopolskie | Liga okręgowa | Nowy Sącz II (Limanowa-Podhale)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
82
48.81 %
Zwycięstwa gości
57
33.93 %
Remisy
29
17.26 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
426
średnia: 2.54
Gości
321
średnia: 1.91

Bramki stracone

Gospodarzy
321
średnia: 1.91
Gości
426
średnia: 2.54

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.98%
5 z 168
0.5
97.02%
163 z 168
5.36%
9 z 168
1.5
94.64%
159 z 168
19.05%
32 z 168
2.5
80.95%
136 z 168
42.26%
71 z 168
3.5
57.74%
97 z 168
59.52%
100 z 168
4.5
40.48%
68 z 168
69.64%
117 z 168
5.5
30.36%
51 z 168

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 14 8.33 %
1:1 12 7.14 %
3:0 12 7.14 %
1:2 9 5.36 %
3:1 8 4.76 %
2:2 7 4.17 %
0:2 6 3.57 %
1:3 6 3.57 %
6:1 6 3.57 %
0:0 5 2.98 %
2:0 5 2.98 %
4:1 5 2.98 %
0:1 4 2.38 %
2:3 4 2.38 %
2:4 4 2.38 %
0:3 4 2.38 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 4 2.38 %
0:4 4 2.38 %
5:1 4 2.38 %
3:3 3 1.79 %
3:2 3 1.79 %
4:2 3 1.79 %
1:4 3 1.79 %
1:6 3 1.79 %
4:4 2 1.19 %
6:2 2 1.19 %
2:7 2 1.19 %
7:1 2 1.19 %
7:0 2 1.19 %
0:7 2 1.19 %
4:3 1 0.6 %
3:4 1 0.6 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.6 %
6:4 1 0.6 %
5:2 1 0.6 %
6:3 1 0.6 %
1:5 1 0.6 %
5:0 1 0.6 %
0:5 1 0.6 %
7:2 1 0.6 %
6:0 1 0.6 %
0:6 1 0.6 %
1:8 1 0.6 %
2:9 1 0.6 %
8:0 1 0.6 %
10:2 1 0.6 %
10:0 1 0.6 %
12:1 1 0.6 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    54
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    32
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    23
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    35
    24%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe