Pomorzanin Sławoborze Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
94
48.96 %
68
35.42 %
30
15.63 %
Bramki zdobyte
552
średnia: 2.88
395
średnia: 2.06
Bramki stracone
395
średnia: 2.06
552
średnia: 2.88
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej6 z 192
186 z 192
12 z 192
180 z 192
26 z 192
166 z 192
59 z 192
133 z 192
94 z 192
98 z 192
121 z 192
71 z 192
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 14 | 7.29 % |
| 2:2 | 11 | 5.73 % |
| 1:1 | 8 | 4.17 % |
| 1:3 | 8 | 4.17 % |
| 1:4 | 8 | 4.17 % |
| 4:0 | 8 | 4.17 % |
| 2:1 | 7 | 3.65 % |
| 4:2 | 7 | 3.65 % |
| 0:0 | 6 | 3.13 % |
| 3:2 | 6 | 3.13 % |
| 2:0 | 6 | 3.13 % |
| 3:1 | 6 | 3.13 % |
| 2:4 | 6 | 3.13 % |
| 3:0 | 6 | 3.13 % |
| 0:3 | 6 | 3.13 % |
| 2:3 | 5 | 2.6 % |
| 4:1 | 5 | 2.6 % |
| 6:0 | 5 | 2.6 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:0 | 4 | 2.08 % |
| 5:1 | 4 | 2.08 % |
| 7:1 | 4 | 2.08 % |
| 7:0 | 4 | 2.08 % |
| 3:3 | 3 | 1.56 % |
| 4:3 | 3 | 1.56 % |
| 10:0 | 3 | 1.56 % |
| 4:4 | 2 | 1.04 % |
| 0:1 | 2 | 1.04 % |
| 2:5 | 2 | 1.04 % |
| 5:2 | 2 | 1.04 % |
| 0:4 | 2 | 1.04 % |
| 5:0 | 2 | 1.04 % |
| 6:1 | 2 | 1.04 % |
| 2:7 | 2 | 1.04 % |
| 1:7 | 2 | 1.04 % |
| 0:8 | 2 | 1.04 % |
| 4:5 | 1 | 0.52 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:6 | 1 | 0.52 % |
| 5:3 | 1 | 0.52 % |
| 6:3 | 1 | 0.52 % |
| 1:5 | 1 | 0.52 % |
| 2:6 | 1 | 0.52 % |
| 6:2 | 1 | 0.52 % |
| 7:3 | 1 | 0.52 % |
| 0:5 | 1 | 0.52 % |
| 1:6 | 1 | 0.52 % |
| 7:2 | 1 | 0.52 % |
| 0:6 | 1 | 0.52 % |
| 0:7 | 1 | 0.52 % |
| 8:1 | 1 | 0.52 % |
| 10:2 | 1 | 0.52 % |
| 11:0 | 1 | 0.52 % |
| 13:1 | 1 | 0.52 % |
| 0:13 | 1 | 0.52 % |
| 13:0 | 1 | 0.52 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6237%Wygrana przynajmniej 1 bramką3722%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2817%Wygrana 3 bramkami i więcej4124%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe


















