4. Liga

Podkarpackie | 4. Liga | podkarpacka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
106
43.62 %
Zwycięstwa gości
95
39.09 %
Remisy
42
17.28 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
454
średnia: 1.87
Gości
352
średnia: 1.45

Bramki stracone

Gospodarzy
352
średnia: 1.45
Gości
454
średnia: 1.87

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.7%
9 z 243
0.5
96.3%
234 z 243
16.46%
40 z 243
1.5
83.54%
203 z 243
35.39%
86 z 243
2.5
64.61%
157 z 243
60.91%
148 z 243
3.5
39.09%
95 z 243
74.9%
182 z 243
4.5
25.1%
61 z 243
87.24%
212 z 243
5.5
12.76%
31 z 243

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 25 10.29 %
1:1 23 9.47 %
2:1 20 8.23 %
0:1 19 7.82 %
3:1 13 5.35 %
1:0 12 4.94 %
0:2 12 4.94 %
2:0 11 4.53 %
3:0 10 4.12 %
0:0 9 3.7 %
1:3 8 3.29 %
0:3 7 2.88 %
2:3 6 2.47 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 6 2.47 %
1:4 6 2.47 %
5:0 6 2.47 %
2:2 5 2.06 %
3:3 5 2.06 %
4:0 5 2.06 %
3:2 4 1.65 %
5:1 4 1.65 %
5:2 3 1.23 %
0:4 3 1.23 %
6:1 3 1.23 %
7:0 3 1.23 %
4:5 2 0.82 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 2 0.82 %
0:5 2 0.82 %
4:3 1 0.41 %
3:4 1 0.41 %
4:2 1 0.41 %
2:5 1 0.41 %
1:5 1 0.41 %
6:2 1 0.41 %
7:2 1 0.41 %
6:0 1 0.41 %
7:1 1 0.41 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    100
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    59
    28%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    13%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe