Klasa A Rzeszów I

Podkarpackie | Klasa A | Rzeszów I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
66
44.9 %
Zwycięstwa gości
52
35.37 %
Remisy
29
19.73 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
290
średnia: 1.97
Gości
244
średnia: 1.66

Bramki stracone

Gospodarzy
244
średnia: 1.66
Gości
290
średnia: 1.97

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.4%
5 z 147
0.5
96.6%
142 z 147
12.93%
19 z 147
1.5
87.07%
128 z 147
34.01%
50 z 147
2.5
65.99%
97 z 147
51.02%
75 z 147
3.5
48.98%
72 z 147
70.07%
103 z 147
4.5
29.93%
44 z 147
82.31%
121 z 147
5.5
17.69%
26 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 16 10.88 %
2:1 10 6.8 %
2:0 10 6.8 %
1:2 9 6.12 %
0:1 8 5.44 %
3:1 8 5.44 %
2:2 6 4.08 %
1:0 6 4.08 %
0:0 5 3.4 %
0:2 5 3.4 %
1:3 5 3.4 %
0:4 5 3.4 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 4 2.72 %
4:2 4 2.72 %
3:0 4 2.72 %
4:1 4 2.72 %
4:0 4 2.72 %
3:2 3 2.04 %
3:4 3 2.04 %
1:4 3 2.04 %
5:1 3 2.04 %
0:5 3 2.04 %
6:1 3 2.04 %
3:3 2 1.36 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 2 1.36 %
0:3 2 1.36 %
2:4 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
1:5 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
5:0 1 0.68 %
6:0 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
0:9 1 0.68 %
13:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    56
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    29
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    15%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • 09
    16:00
    Grunwald Budziwój
    3
    1
    :
    Sokół Grodzisko
  • 09
    16:00
    LKS Trzebownisko
    4
    2
    :
    Victoria Budy Głogowskie
  • 10
    11:00
    KS Przybyszówka
    6
    0
    :
    GKS Niebylec
  • 10
    11:00
    Rudnianka Rudna Wielka
    4
    0
    :
    Resovia III
  • 10
    11:00
    Junak Słocina Rzeszów
    1
    1
    :
    Zimowit Rzeszów
  • 10
    15:00
    Wisłok Strzyżów
    1
    1
    :
    Novi Nosówka
  • 10
    16:00
    Czarni Czudec
    1
    0
    :
    Strumyk Malawa