Klasa A Ciechanów-Ostrołęka: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
64
43.54 %
59
40.14 %
24
16.33 %
Bramki zdobyte
344
średnia: 2.34
313
średnia: 2.13
Bramki stracone
313
średnia: 2.13
344
średnia: 2.34
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 147
144 z 147
13 z 147
134 z 147
29 z 147
118 z 147
50 z 147
97 z 147
79 z 147
68 z 147
112 z 147
35 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 13 | 8.84 % |
| 2:3 | 11 | 7.48 % |
| 1:2 | 10 | 6.8 % |
| 2:0 | 8 | 5.44 % |
| 4:1 | 8 | 5.44 % |
| 3:1 | 6 | 4.08 % |
| 1:1 | 5 | 3.4 % |
| 1:0 | 5 | 3.4 % |
| 0:1 | 5 | 3.4 % |
| 3:2 | 5 | 3.4 % |
| 3:0 | 5 | 3.4 % |
| 1:3 | 4 | 2.72 % |
| 4:2 | 4 | 2.72 % |
| 0:5 | 4 | 2.72 % |
| 0:0 | 3 | 2.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:3 | 3 | 2.04 % |
| 2:1 | 3 | 2.04 % |
| 0:2 | 3 | 2.04 % |
| 0:3 | 3 | 2.04 % |
| 5:2 | 3 | 2.04 % |
| 4:0 | 3 | 2.04 % |
| 0:4 | 3 | 2.04 % |
| 5:0 | 3 | 2.04 % |
| 1:4 | 2 | 1.36 % |
| 5:1 | 2 | 1.36 % |
| 1:5 | 2 | 1.36 % |
| 7:1 | 2 | 1.36 % |
| 7:0 | 2 | 1.36 % |
| 3:4 | 1 | 0.68 % |
| 4:5 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:3 | 1 | 0.68 % |
| 3:6 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 6:2 | 1 | 0.68 % |
| 2:6 | 1 | 0.68 % |
| 1:6 | 1 | 0.68 % |
| 2:7 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 8:2 | 1 | 0.68 % |
| 3:9 | 1 | 0.68 % |
| 1:8 | 1 | 0.68 % |
| 0:9 | 1 | 0.68 % |
| 1:11 | 1 | 0.68 % |
| 13:1 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4838%Wygrana przynajmniej 1 bramką3125%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1613%Wygrana 3 bramkami i więcej3125%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















