Klasa B Radom II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | Klasa B | Radom II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
56
51.85 %
Zwycięstwa gości
36
33.33 %
Remisy
16
14.81 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
261
średnia: 2.42
Gości
192
średnia: 1.78

Bramki stracone

Gospodarzy
192
średnia: 1.78
Gości
261
średnia: 2.42

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.93%
1 z 108
0.5
99.07%
107 z 108
6.48%
7 z 108
1.5
93.52%
101 z 108
21.3%
23 z 108
2.5
78.7%
85 z 108
44.44%
48 z 108
3.5
55.56%
60 z 108
60.19%
65 z 108
4.5
39.81%
43 z 108
75%
81 z 108
5.5
25%
27 z 108

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 10 9.26 %
3:1 10 9.26 %
0:3 9 8.33 %
1:2 7 6.48 %
3:0 6 5.56 %
4:1 5 4.63 %
1:0 4 3.7 %
2:0 4 3.7 %
2:4 4 3.7 %
5:0 4 3.7 %
2:1 3 2.78 %
3:2 3 2.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 3 2.78 %
4:2 3 2.78 %
5:1 3 2.78 %
2:2 2 1.85 %
3:3 2 1.85 %
0:1 2 1.85 %
2:3 2 1.85 %
0:2 2 1.85 %
1:4 2 1.85 %
4:0 2 1.85 %
7:2 2 1.85 %
0:9 2 1.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 1 0.93 %
4:4 1 0.93 %
4:3 1 0.93 %
5:2 1 0.93 %
2:5 1 0.93 %
6:2 1 0.93 %
1:6 1 0.93 %
6:0 1 0.93 %
7:0 1 0.93 %
8:1 1 0.93 %
0:8 1 0.93 %
10:0 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    40
    43%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    16
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    22%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    17
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe