Klasa A Stalowa Wola II: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
69
46.94 %
47
31.97 %
31
21.09 %
Bramki zdobyte
303
średnia: 2.06
226
średnia: 1.54
Bramki stracone
226
średnia: 1.54
303
średnia: 2.06
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 147
143 z 147
16 z 147
131 z 147
48 z 147
99 z 147
74 z 147
73 z 147
105 z 147
42 z 147
123 z 147
24 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 14 | 9.52 % |
| 2:2 | 10 | 6.8 % |
| 0:2 | 10 | 6.8 % |
| 3:1 | 10 | 6.8 % |
| 3:0 | 10 | 6.8 % |
| 2:0 | 8 | 5.44 % |
| 2:1 | 7 | 4.76 % |
| 4:0 | 7 | 4.76 % |
| 1:0 | 6 | 4.08 % |
| 0:1 | 6 | 4.08 % |
| 1:2 | 6 | 4.08 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:3 | 6 | 4.08 % |
| 4:2 | 6 | 4.08 % |
| 0:0 | 4 | 2.72 % |
| 1:3 | 4 | 2.72 % |
| 3:3 | 3 | 2.04 % |
| 3:2 | 3 | 2.04 % |
| 2:4 | 3 | 2.04 % |
| 0:3 | 3 | 2.04 % |
| 4:1 | 3 | 2.04 % |
| 0:5 | 3 | 2.04 % |
| 6:0 | 3 | 2.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:1 | 2 | 1.36 % |
| 5:0 | 2 | 1.36 % |
| 5:6 | 1 | 0.68 % |
| 3:5 | 1 | 0.68 % |
| 1:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:2 | 1 | 0.68 % |
| 1:5 | 1 | 0.68 % |
| 0:6 | 1 | 0.68 % |
| 9:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:10 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6353%Wygrana przynajmniej 1 bramką2319%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2420%Wygrana 3 bramkami i więcej108%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















