Klasa B Rzeszów II (Strzyżów): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa B | Rzeszów II (Strzyżów)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
40
39.6 %
Zwycięstwa gości
50
49.5 %
Remisy
11
10.89 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
255
średnia: 2.52
Gości
301
średnia: 2.98

Bramki stracone

Gospodarzy
301
średnia: 2.98
Gości
255
średnia: 2.52

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.98%
2 z 101
0.5
98.02%
99 z 101
5.94%
6 z 101
1.5
94.06%
95 z 101
9.9%
10 z 101
2.5
90.1%
91 z 101
19.8%
20 z 101
3.5
80.2%
81 z 101
34.65%
35 z 101
4.5
65.35%
66 z 101
51.49%
52 z 101
5.5
48.51%
49 z 101

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 5 4.95 %
4:1 5 4.95 %
5:0 5 4.95 %
1:6 5 4.95 %
3:3 4 3.96 %
1:3 4 3.96 %
0:4 4 3.96 %
1:5 4 3.96 %
2:2 3 2.97 %
1:0 3 2.97 %
3:1 3 2.97 %
2:4 3 2.97 %
1:4 3 2.97 %
0:5 3 2.97 %
0:6 3 2.97 %
0:0 2 1.98 %
1:1 2 1.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 2 1.98 %
0:3 2 1.98 %
3:0 2 1.98 %
5:2 2 1.98 %
5:1 2 1.98 %
7:1 2 1.98 %
0:1 1 0.99 %
2:1 1 0.99 %
3:2 1 0.99 %
3:4 1 0.99 %
5:4 1 0.99 %
2:0 1 0.99 %
0:2 1 0.99 %
4:2 1 0.99 %
3:5 1 0.99 %
2:5 1 0.99 %
4:7 1 0.99 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 1 0.99 %
2:6 1 0.99 %
6:1 1 0.99 %
7:2 1 0.99 %
2:7 1 0.99 %
6:0 1 0.99 %
2:8 1 0.99 %
7:0 1 0.99 %
0:7 1 0.99 %
8:0 1 0.99 %
0:8 1 0.99 %
9:0 1 0.99 %
10:0 1 0.99 %
1:11 1 0.99 %
11:0 1 0.99 %
0:11 1 0.99 %
0:14 1 0.99 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    38
    41%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    12%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    31
    34%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe