Klasa A Radom I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | Klasa A | Radom I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
75
51.02 %
Zwycięstwa gości
54
36.73 %
Remisy
18
12.24 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
374
średnia: 2.54
Gości
276
średnia: 1.88

Bramki stracone

Gospodarzy
276
średnia: 1.88
Gości
374
średnia: 2.54

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.04%
3 z 147
0.5
97.96%
144 z 147
8.16%
12 z 147
1.5
91.84%
135 z 147
18.37%
27 z 147
2.5
81.63%
120 z 147
39.46%
58 z 147
3.5
60.54%
89 z 147
57.14%
84 z 147
4.5
42.86%
63 z 147
74.15%
109 z 147
5.5
25.85%
38 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 10 6.8 %
1:2 8 5.44 %
2:2 7 4.76 %
2:1 7 4.76 %
4:1 7 4.76 %
0:1 6 4.08 %
3:2 6 4.08 %
2:0 6 4.08 %
1:3 6 4.08 %
4:2 6 4.08 %
0:3 6 4.08 %
5:0 6 4.08 %
1:1 5 3.4 %
0:4 5 3.4 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 5 3.4 %
2:3 4 2.72 %
3:4 4 2.72 %
0:2 4 2.72 %
0:0 3 2.04 %
1:0 3 2.04 %
3:1 3 2.04 %
5:1 3 2.04 %
7:2 3 2.04 %
0:6 3 2.04 %
3:3 2 1.36 %
4:3 2 1.36 %
4:5 2 1.36 %
1:4 2 1.36 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
1:5 1 0.68 %
6:0 1 0.68 %
7:1 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
8:2 1 0.68 %
9:1 1 0.68 %
10:2 1 0.68 %
1:11 1 0.68 %
12:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    58
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    33
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    26
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe