Klasa A Radom I: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
75
51.02 %
54
36.73 %
18
12.24 %
Bramki zdobyte
374
średnia: 2.54
276
średnia: 1.88
Bramki stracone
276
średnia: 1.88
374
średnia: 2.54
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 147
144 z 147
12 z 147
135 z 147
27 z 147
120 z 147
58 z 147
89 z 147
84 z 147
63 z 147
109 z 147
38 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 10 | 6.8 % |
| 1:2 | 8 | 5.44 % |
| 2:2 | 7 | 4.76 % |
| 2:1 | 7 | 4.76 % |
| 4:1 | 7 | 4.76 % |
| 0:1 | 6 | 4.08 % |
| 3:2 | 6 | 4.08 % |
| 2:0 | 6 | 4.08 % |
| 1:3 | 6 | 4.08 % |
| 4:2 | 6 | 4.08 % |
| 0:3 | 6 | 4.08 % |
| 5:0 | 6 | 4.08 % |
| 1:1 | 5 | 3.4 % |
| 0:4 | 5 | 3.4 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:0 | 5 | 3.4 % |
| 2:3 | 4 | 2.72 % |
| 3:4 | 4 | 2.72 % |
| 0:2 | 4 | 2.72 % |
| 0:0 | 3 | 2.04 % |
| 1:0 | 3 | 2.04 % |
| 3:1 | 3 | 2.04 % |
| 5:1 | 3 | 2.04 % |
| 7:2 | 3 | 2.04 % |
| 0:6 | 3 | 2.04 % |
| 3:3 | 2 | 1.36 % |
| 4:3 | 2 | 1.36 % |
| 4:5 | 2 | 1.36 % |
| 1:4 | 2 | 1.36 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:2 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 3:6 | 1 | 0.68 % |
| 1:5 | 1 | 0.68 % |
| 6:0 | 1 | 0.68 % |
| 7:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 8:2 | 1 | 0.68 % |
| 9:1 | 1 | 0.68 % |
| 10:2 | 1 | 0.68 % |
| 1:11 | 1 | 0.68 % |
| 12:1 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5844%Wygrana przynajmniej 1 bramką3325%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1511%Wygrana 3 bramkami i więcej2620%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















