Klasa A Tarnów IV: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
73
43.2 %
72
42.6 %
24
14.2 %
Bramki zdobyte
428
średnia: 2.53
377
średnia: 2.23
Bramki stracone
377
średnia: 2.23
428
średnia: 2.53
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 169
167 z 169
10 z 169
159 z 169
33 z 169
136 z 169
57 z 169
112 z 169
88 z 169
81 z 169
107 z 169
62 z 169
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 13 | 7.69 % |
| 3:1 | 12 | 7.1 % |
| 2:1 | 10 | 5.92 % |
| 2:3 | 8 | 4.73 % |
| 0:2 | 8 | 4.73 % |
| 1:2 | 7 | 4.14 % |
| 1:3 | 7 | 4.14 % |
| 2:2 | 6 | 3.55 % |
| 0:1 | 6 | 3.55 % |
| 3:0 | 5 | 2.96 % |
| 5:2 | 5 | 2.96 % |
| 2:5 | 5 | 2.96 % |
| 1:5 | 5 | 2.96 % |
| 2:4 | 4 | 2.37 % |
| 4:1 | 4 | 2.37 % |
| 3:4 | 3 | 1.78 % |
| 4:2 | 3 | 1.78 % |
| 3:5 | 3 | 1.78 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:4 | 3 | 1.78 % |
| 4:0 | 3 | 1.78 % |
| 5:1 | 3 | 1.78 % |
| 0:0 | 2 | 1.18 % |
| 3:3 | 2 | 1.18 % |
| 1:0 | 2 | 1.18 % |
| 3:2 | 2 | 1.18 % |
| 4:3 | 2 | 1.18 % |
| 2:0 | 2 | 1.18 % |
| 0:3 | 2 | 1.18 % |
| 2:6 | 2 | 1.18 % |
| 0:5 | 2 | 1.18 % |
| 5:0 | 2 | 1.18 % |
| 6:1 | 2 | 1.18 % |
| 6:0 | 2 | 1.18 % |
| 0:7 | 2 | 1.18 % |
| 8:0 | 2 | 1.18 % |
| 9:0 | 2 | 1.18 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:4 | 1 | 0.59 % |
| 5:4 | 1 | 0.59 % |
| 5:6 | 1 | 0.59 % |
| 5:3 | 1 | 0.59 % |
| 1:4 | 1 | 0.59 % |
| 6:3 | 1 | 0.59 % |
| 4:7 | 1 | 0.59 % |
| 6:2 | 1 | 0.59 % |
| 7:3 | 1 | 0.59 % |
| 7:2 | 1 | 0.59 % |
| 7:1 | 1 | 0.59 % |
| 7:0 | 1 | 0.59 % |
| 1:8 | 1 | 0.59 % |
| 8:1 | 1 | 0.59 % |
| 9:1 | 1 | 0.59 % |
| 1:12 | 1 | 0.59 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4631%Wygrana przynajmniej 1 bramką3423%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3020%Wygrana 3 bramkami i więcej3725%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe


















