Klasa A Tarnów IV: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Tarnów IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
73
43.2 %
Zwycięstwa gości
72
42.6 %
Remisy
24
14.2 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
428
średnia: 2.53
Gości
377
średnia: 2.23

Bramki stracone

Gospodarzy
377
średnia: 2.23
Gości
428
średnia: 2.53

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.18%
2 z 169
0.5
98.82%
167 z 169
5.92%
10 z 169
1.5
94.08%
159 z 169
19.53%
33 z 169
2.5
80.47%
136 z 169
33.73%
57 z 169
3.5
66.27%
112 z 169
52.07%
88 z 169
4.5
47.93%
81 z 169
63.31%
107 z 169
5.5
36.69%
62 z 169

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 13 7.69 %
3:1 12 7.1 %
2:1 10 5.92 %
2:3 8 4.73 %
0:2 8 4.73 %
1:2 7 4.14 %
1:3 7 4.14 %
2:2 6 3.55 %
0:1 6 3.55 %
3:0 5 2.96 %
5:2 5 2.96 %
2:5 5 2.96 %
1:5 5 2.96 %
2:4 4 2.37 %
4:1 4 2.37 %
3:4 3 1.78 %
4:2 3 1.78 %
3:5 3 1.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 3 1.78 %
4:0 3 1.78 %
5:1 3 1.78 %
0:0 2 1.18 %
3:3 2 1.18 %
1:0 2 1.18 %
3:2 2 1.18 %
4:3 2 1.18 %
2:0 2 1.18 %
0:3 2 1.18 %
2:6 2 1.18 %
0:5 2 1.18 %
5:0 2 1.18 %
6:1 2 1.18 %
6:0 2 1.18 %
0:7 2 1.18 %
8:0 2 1.18 %
9:0 2 1.18 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.59 %
5:4 1 0.59 %
5:6 1 0.59 %
5:3 1 0.59 %
1:4 1 0.59 %
6:3 1 0.59 %
4:7 1 0.59 %
6:2 1 0.59 %
7:3 1 0.59 %
7:2 1 0.59 %
7:1 1 0.59 %
7:0 1 0.59 %
1:8 1 0.59 %
8:1 1 0.59 %
9:1 1 0.59 %
1:12 1 0.59 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    34
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    30
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    37
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe