Liga okręgowa Kraków II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Liga okręgowa | Kraków II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
59
40.14 %
Zwycięstwa gości
61
41.5 %
Remisy
27
18.37 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
268
średnia: 1.82
Gości
293
średnia: 1.99

Bramki stracone

Gospodarzy
293
średnia: 1.99
Gości
268
średnia: 1.82

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.12%
9 z 147
0.5
93.88%
138 z 147
9.52%
14 z 147
1.5
90.48%
133 z 147
23.81%
35 z 147
2.5
76.19%
112 z 147
46.94%
69 z 147
3.5
53.06%
78 z 147
66.67%
98 z 147
4.5
33.33%
49 z 147
79.59%
117 z 147
5.5
20.41%
30 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 14 9.52 %
0:0 9 6.12 %
1:1 9 6.12 %
1:2 9 6.12 %
3:1 9 6.12 %
1:3 8 5.44 %
0:3 7 4.76 %
2:3 6 4.08 %
2:0 6 4.08 %
0:2 6 4.08 %
4:1 6 4.08 %
2:2 5 3.4 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 5 3.4 %
1:5 5 3.4 %
3:3 4 2.72 %
0:1 4 2.72 %
4:2 4 2.72 %
3:0 4 2.72 %
3:2 3 2.04 %
1:4 3 2.04 %
1:6 3 2.04 %
4:3 2 1.36 %
5:2 2 1.36 %
0:4 2 1.36 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 1 0.68 %
3:4 1 0.68 %
2:4 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
5:1 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
2:7 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
1:8 1 0.68 %
8:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    35
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    22
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    26
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe