Klasa A Chrzanów: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Chrzanów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
69
47.59 %
Zwycięstwa gości
55
37.93 %
Remisy
21
14.48 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
368
średnia: 2.54
Gości
286
średnia: 1.97

Bramki stracone

Gospodarzy
286
średnia: 1.97
Gości
368
średnia: 2.54

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.07%
3 z 145
0.5
97.93%
142 z 145
6.9%
10 z 145
1.5
93.1%
135 z 145
18.62%
27 z 145
2.5
81.38%
118 z 145
31.72%
46 z 145
3.5
68.28%
99 z 145
55.86%
81 z 145
4.5
44.14%
64 z 145
71.72%
104 z 145
5.5
28.28%
41 z 145

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 13 8.97 %
1:3 10 6.9 %
1:1 9 6.21 %
2:2 8 5.52 %
2:1 7 4.83 %
4:1 6 4.14 %
0:1 5 3.45 %
2:3 5 3.45 %
0:2 5 3.45 %
3:0 5 3.45 %
0:3 4 2.76 %
1:4 4 2.76 %
4:0 4 2.76 %
5:0 4 2.76 %
0:0 3 2.07 %
1:2 3 2.07 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 3 2.07 %
2:4 3 2.07 %
5:2 3 2.07 %
5:1 3 2.07 %
0:6 3 2.07 %
1:0 2 1.38 %
3:2 2 1.38 %
4:3 2 1.38 %
4:2 2 1.38 %
1:5 2 1.38 %
0:5 2 1.38 %
6:1 2 1.38 %
1:6 2 1.38 %
6:0 2 1.38 %
0:8 2 1.38 %
3:3 1 0.69 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.69 %
4:5 1 0.69 %
3:5 1 0.69 %
2:5 1 0.69 %
6:3 1 0.69 %
6:2 1 0.69 %
7:0 1 0.69 %
1:8 1 0.69 %
8:0 1 0.69 %
9:0 1 0.69 %
10:1 1 0.69 %
11:2 1 0.69 %
10:0 1 0.69 %
11:0 1 0.69 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    49
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    29
    23%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    28
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Górnik Siersza wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.