Klasa A Wadowice I: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Małopolskie | Klasa A | Wadowice I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
69
45.1 %
Zwycięstwa gości
58
37.91 %
Remisy
26
16.99 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
355
średnia: 2.32
Gości
303
średnia: 1.98

Bramki stracone

Gospodarzy
303
średnia: 1.98
Gości
355
średnia: 2.32

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.96%
3 z 153
0.5
98.04%
150 z 153
5.88%
9 z 153
1.5
94.12%
144 z 153
19.61%
30 z 153
2.5
80.39%
123 z 153
35.29%
54 z 153
3.5
64.71%
99 z 153
57.52%
88 z 153
4.5
42.48%
65 z 153
73.2%
112 z 153
5.5
26.8%
41 z 153

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 10 6.54 %
2:2 9 5.88 %
1:2 9 5.88 %
3:2 9 5.88 %
1:3 9 5.88 %
3:1 9 5.88 %
5:0 7 4.58 %
2:0 6 3.92 %
3:0 6 3.92 %
0:2 5 3.27 %
0:3 5 3.27 %
4:0 5 3.27 %
3:3 4 2.61 %
0:1 4 2.61 %
2:1 4 2.61 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 4 2.61 %
0:6 4 2.61 %
0:0 3 1.96 %
1:4 3 1.96 %
5:1 3 1.96 %
1:0 2 1.31 %
4:2 2 1.31 %
2:4 2 1.31 %
4:1 2 1.31 %
0:4 2 1.31 %
6:2 2 1.31 %
0:5 2 1.31 %
6:1 2 1.31 %
1:6 2 1.31 %
6:0 2 1.31 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:7 2 1.31 %
2:3 1 0.65 %
3:4 1 0.65 %
4:3 1 0.65 %
5:4 1 0.65 %
3:5 1 0.65 %
4:6 1 0.65 %
5:2 1 0.65 %
2:6 1 0.65 %
7:1 1 0.65 %
7:0 1 0.65 %
8:1 1 0.65 %
8:0 1 0.65 %
10:0 1 0.65 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    58
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    26
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe