Klasa A Wadowice I: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
69
45.1 %
58
37.91 %
26
16.99 %
Bramki zdobyte
355
średnia: 2.32
303
średnia: 1.98
Bramki stracone
303
średnia: 1.98
355
średnia: 2.32
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 153
150 z 153
9 z 153
144 z 153
30 z 153
123 z 153
54 z 153
99 z 153
88 z 153
65 z 153
112 z 153
41 z 153
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 10 | 6.54 % |
| 2:2 | 9 | 5.88 % |
| 1:2 | 9 | 5.88 % |
| 3:2 | 9 | 5.88 % |
| 1:3 | 9 | 5.88 % |
| 3:1 | 9 | 5.88 % |
| 5:0 | 7 | 4.58 % |
| 2:0 | 6 | 3.92 % |
| 3:0 | 6 | 3.92 % |
| 0:2 | 5 | 3.27 % |
| 0:3 | 5 | 3.27 % |
| 4:0 | 5 | 3.27 % |
| 3:3 | 4 | 2.61 % |
| 0:1 | 4 | 2.61 % |
| 2:1 | 4 | 2.61 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:5 | 4 | 2.61 % |
| 0:6 | 4 | 2.61 % |
| 0:0 | 3 | 1.96 % |
| 1:4 | 3 | 1.96 % |
| 5:1 | 3 | 1.96 % |
| 1:0 | 2 | 1.31 % |
| 4:2 | 2 | 1.31 % |
| 2:4 | 2 | 1.31 % |
| 4:1 | 2 | 1.31 % |
| 0:4 | 2 | 1.31 % |
| 6:2 | 2 | 1.31 % |
| 0:5 | 2 | 1.31 % |
| 6:1 | 2 | 1.31 % |
| 1:6 | 2 | 1.31 % |
| 6:0 | 2 | 1.31 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:7 | 2 | 1.31 % |
| 2:3 | 1 | 0.65 % |
| 3:4 | 1 | 0.65 % |
| 4:3 | 1 | 0.65 % |
| 5:4 | 1 | 0.65 % |
| 3:5 | 1 | 0.65 % |
| 4:6 | 1 | 0.65 % |
| 5:2 | 1 | 0.65 % |
| 2:6 | 1 | 0.65 % |
| 7:1 | 1 | 0.65 % |
| 7:0 | 1 | 0.65 % |
| 8:1 | 1 | 0.65 % |
| 8:0 | 1 | 0.65 % |
| 10:0 | 1 | 0.65 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5845%Wygrana przynajmniej 1 bramką2620%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2418%Wygrana 3 bramkami i więcej2217%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















