Klasa B Gorzów Wielkopolski II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubuskie | Klasa B | Gorzów Wielkopolski II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
50
46.3 %
Zwycięstwa gości
40
37.04 %
Remisy
18
16.67 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
256
średnia: 2.37
Gości
201
średnia: 1.86

Bramki stracone

Gospodarzy
201
średnia: 1.86
Gości
256
średnia: 2.37

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.85%
2 z 108
0.5
98.15%
106 z 108
10.19%
11 z 108
1.5
89.81%
97 z 108
22.22%
24 z 108
2.5
77.78%
84 z 108
42.59%
46 z 108
3.5
57.41%
62 z 108
55.56%
60 z 108
4.5
44.44%
48 z 108
73.15%
79 z 108
5.5
26.85%
29 z 108

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 8 7.41 %
2:1 8 7.41 %
1:1 7 6.48 %
0:1 7 6.48 %
3:1 6 5.56 %
2:2 5 4.63 %
5:0 5 4.63 %
0:2 4 3.7 %
3:0 4 3.7 %
4:1 4 3.7 %
3:3 3 2.78 %
2:3 3 2.78 %
4:2 3 2.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 3 2.78 %
0:5 3 2.78 %
0:0 2 1.85 %
1:0 2 1.85 %
3:2 2 1.85 %
2:0 2 1.85 %
2:4 2 1.85 %
0:3 2 1.85 %
1:4 2 1.85 %
2:5 2 1.85 %
4:0 2 1.85 %
6:0 2 1.85 %
7:0 2 1.85 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.93 %
3:5 1 0.93 %
5:3 1 0.93 %
5:2 1 0.93 %
0:4 1 0.93 %
1:5 1 0.93 %
1:6 1 0.93 %
7:2 1 0.93 %
7:1 1 0.93 %
1:7 1 0.93 %
1:8 1 0.93 %
0:8 1 0.93 %
11:2 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    39
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe