Klasa B Żary: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubuskie | Klasa B | Żary
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
58
48.74 %
Zwycięstwa gości
48
40.34 %
Remisy
13
10.92 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
348
średnia: 2.92
Gości
304
średnia: 2.55

Bramki stracone

Gospodarzy
304
średnia: 2.55
Gości
348
średnia: 2.92

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 119
0.5
100%
119 z 119
3.36%
4 z 119
1.5
96.64%
115 z 119
10.92%
13 z 119
2.5
89.08%
106 z 119
22.69%
27 z 119
3.5
77.31%
92 z 119
36.97%
44 z 119
4.5
63.03%
75 z 119
57.98%
69 z 119
5.5
42.02%
50 z 119

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 7 5.88 %
1:4 7 5.88 %
3:2 6 5.04 %
3:1 6 5.04 %
4:1 6 5.04 %
0:3 5 4.2 %
2:2 4 3.36 %
1:2 4 3.36 %
4:0 4 3.36 %
1:0 3 2.52 %
2:1 3 2.52 %
2:3 3 2.52 %
3:4 3 2.52 %
4:2 3 2.52 %
5:3 3 2.52 %
5:2 3 2.52 %
0:5 3 2.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:1 3 2.52 %
1:6 3 2.52 %
3:3 2 1.68 %
1:3 2 1.68 %
2:4 2 1.68 %
3:0 2 1.68 %
6:2 2 1.68 %
7:1 2 1.68 %
8:0 2 1.68 %
0:8 2 1.68 %
0:9 2 1.68 %
0:1 1 0.84 %
4:3 1 0.84 %
4:5 1 0.84 %
6:5 1 0.84 %
0:2 1 0.84 %
2:0 1 0.84 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:6 1 0.84 %
2:5 1 0.84 %
3:6 1 0.84 %
0:4 1 0.84 %
1:5 1 0.84 %
2:6 1 0.84 %
2:7 1 0.84 %
6:0 1 0.84 %
0:6 1 0.84 %
8:2 1 0.84 %
1:8 1 0.84 %
9:1 1 0.84 %
9:0 1 0.84 %
10:0 1 0.84 %
12:0 1 0.84 %
14:1 1 0.84 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    32
    30%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    35
    33%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe