Klasa A Jarosław II (Przemyśl): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa A | Jarosław II (Przemyśl)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
76
51.7 %
Zwycięstwa gości
51
34.69 %
Remisy
20
13.61 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
347
średnia: 2.36
Gości
268
średnia: 1.82

Bramki stracone

Gospodarzy
268
średnia: 1.82
Gości
347
średnia: 2.36

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.4%
5 z 147
0.5
96.6%
142 z 147
12.24%
18 z 147
1.5
87.76%
129 z 147
25.17%
37 z 147
2.5
74.83%
110 z 147
40.14%
59 z 147
3.5
59.86%
88 z 147
55.78%
82 z 147
4.5
44.22%
65 z 147
69.39%
102 z 147
5.5
30.61%
45 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 10 6.8 %
2:1 8 5.44 %
3:1 8 5.44 %
1:0 7 4.76 %
1:3 7 4.76 %
0:1 6 4.08 %
4:3 6 4.08 %
2:4 6 4.08 %
3:0 6 4.08 %
0:0 5 3.4 %
1:1 5 3.4 %
2:2 5 3.4 %
3:3 5 3.4 %
1:2 5 3.4 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 5 3.4 %
2:3 5 3.4 %
1:5 5 3.4 %
0:2 4 2.72 %
4:1 4 2.72 %
4:2 3 2.04 %
0:3 3 2.04 %
5:0 3 2.04 %
6:0 3 2.04 %
1:4 2 1.36 %
4:0 2 1.36 %
5:1 2 1.36 %
6:1 2 1.36 %
9:0 2 1.36 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 1 0.68 %
4:5 1 0.68 %
5:3 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
0:4 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
1:6 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
7:1 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
9:3 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    56
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    25
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    15%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe