Klasa okręgowa Rzeszów: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
96
46.83 %
80
39.02 %
29
14.15 %
Bramki zdobyte
468
średnia: 2.28
353
średnia: 1.72
Bramki stracone
353
średnia: 1.72
468
średnia: 2.28
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej6 z 205
199 z 205
18 z 205
187 z 205
54 z 205
151 z 205
104 z 205
101 z 205
134 z 205
71 z 205
156 z 205
49 z 205
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:2 | 15 | 7.32 % |
| 1:1 | 14 | 6.83 % |
| 1:2 | 14 | 6.83 % |
| 3:0 | 14 | 6.83 % |
| 0:3 | 12 | 5.85 % |
| 3:1 | 11 | 5.37 % |
| 2:1 | 10 | 4.88 % |
| 1:4 | 8 | 3.9 % |
| 1:0 | 7 | 3.41 % |
| 2:0 | 7 | 3.41 % |
| 0:0 | 6 | 2.93 % |
| 1:3 | 6 | 2.93 % |
| 4:2 | 6 | 2.93 % |
| 4:0 | 6 | 2.93 % |
| 0:1 | 5 | 2.44 % |
| 5:1 | 5 | 2.44 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 7:1 | 5 | 2.44 % |
| 2:2 | 4 | 1.95 % |
| 3:3 | 4 | 1.95 % |
| 2:3 | 4 | 1.95 % |
| 3:2 | 4 | 1.95 % |
| 5:0 | 4 | 1.95 % |
| 0:4 | 3 | 1.46 % |
| 6:1 | 3 | 1.46 % |
| 3:4 | 2 | 0.98 % |
| 2:4 | 2 | 0.98 % |
| 5:3 | 2 | 0.98 % |
| 6:0 | 2 | 0.98 % |
| 7:0 | 2 | 0.98 % |
| 8:0 | 2 | 0.98 % |
| 4:4 | 1 | 0.49 % |
| 4:1 | 1 | 0.49 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:2 | 1 | 0.49 % |
| 2:5 | 1 | 0.49 % |
| 6:3 | 1 | 0.49 % |
| 1:5 | 1 | 0.49 % |
| 2:6 | 1 | 0.49 % |
| 7:3 | 1 | 0.49 % |
| 0:5 | 1 | 0.49 % |
| 1:6 | 1 | 0.49 % |
| 0:6 | 1 | 0.49 % |
| 1:7 | 1 | 0.49 % |
| 1:8 | 1 | 0.49 % |
| 2:9 | 1 | 0.49 % |
| 11:0 | 1 | 0.49 % |
| 15:0 | 1 | 0.49 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola8949%Wygrana przynajmniej 1 bramką3419%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2715%Wygrana 3 bramkami i więcej3218%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Głogovia Głogów Małopolski wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.



















