Klasa A Ciechanów-Ostrołęka: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Mazowieckie | Klasa A | Ciechanów-Ostrołęka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
64
43.24 %
Zwycięstwa gości
60
40.54 %
Remisy
24
16.22 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
345
średnia: 2.33
Gości
321
średnia: 2.17

Bramki stracone

Gospodarzy
321
średnia: 2.17
Gości
345
średnia: 2.33

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.03%
3 z 148
0.5
97.97%
145 z 148
8.78%
13 z 148
1.5
91.22%
135 z 148
19.59%
29 z 148
2.5
80.41%
119 z 148
33.78%
50 z 148
3.5
66.22%
98 z 148
53.38%
79 z 148
4.5
46.62%
69 z 148
75.68%
112 z 148
5.5
24.32%
36 z 148

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 13 8.78 %
2:3 11 7.43 %
1:2 10 6.76 %
2:0 8 5.41 %
4:1 8 5.41 %
3:1 6 4.05 %
1:1 5 3.38 %
1:0 5 3.38 %
0:1 5 3.38 %
3:2 5 3.38 %
3:0 5 3.38 %
1:3 4 2.7 %
4:2 4 2.7 %
0:5 4 2.7 %
0:0 3 2.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 3 2.03 %
2:1 3 2.03 %
0:2 3 2.03 %
0:3 3 2.03 %
5:2 3 2.03 %
4:0 3 2.03 %
0:4 3 2.03 %
5:0 3 2.03 %
1:4 2 1.35 %
5:1 2 1.35 %
1:5 2 1.35 %
7:1 2 1.35 %
7:0 2 1.35 %
1:8 2 1.35 %
3:4 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:5 1 0.68 %
2:4 1 0.68 %
5:3 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
2:6 1 0.68 %
1:6 1 0.68 %
2:7 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
8:2 1 0.68 %
3:9 1 0.68 %
0:9 1 0.68 %
1:11 1 0.68 %
13:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    48
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    32
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe