Klasa A Ciechanów-Ostrołęka: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
64
43.24 %
60
40.54 %
24
16.22 %
Bramki zdobyte
345
średnia: 2.33
321
średnia: 2.17
Bramki stracone
321
średnia: 2.17
345
średnia: 2.33
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 148
145 z 148
13 z 148
135 z 148
29 z 148
119 z 148
50 z 148
98 z 148
79 z 148
69 z 148
112 z 148
36 z 148
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 13 | 8.78 % |
| 2:3 | 11 | 7.43 % |
| 1:2 | 10 | 6.76 % |
| 2:0 | 8 | 5.41 % |
| 4:1 | 8 | 5.41 % |
| 3:1 | 6 | 4.05 % |
| 1:1 | 5 | 3.38 % |
| 1:0 | 5 | 3.38 % |
| 0:1 | 5 | 3.38 % |
| 3:2 | 5 | 3.38 % |
| 3:0 | 5 | 3.38 % |
| 1:3 | 4 | 2.7 % |
| 4:2 | 4 | 2.7 % |
| 0:5 | 4 | 2.7 % |
| 0:0 | 3 | 2.03 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:3 | 3 | 2.03 % |
| 2:1 | 3 | 2.03 % |
| 0:2 | 3 | 2.03 % |
| 0:3 | 3 | 2.03 % |
| 5:2 | 3 | 2.03 % |
| 4:0 | 3 | 2.03 % |
| 0:4 | 3 | 2.03 % |
| 5:0 | 3 | 2.03 % |
| 1:4 | 2 | 1.35 % |
| 5:1 | 2 | 1.35 % |
| 1:5 | 2 | 1.35 % |
| 7:1 | 2 | 1.35 % |
| 7:0 | 2 | 1.35 % |
| 1:8 | 2 | 1.35 % |
| 3:4 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:5 | 1 | 0.68 % |
| 2:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:3 | 1 | 0.68 % |
| 3:6 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 6:2 | 1 | 0.68 % |
| 2:6 | 1 | 0.68 % |
| 1:6 | 1 | 0.68 % |
| 2:7 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 8:2 | 1 | 0.68 % |
| 3:9 | 1 | 0.68 % |
| 0:9 | 1 | 0.68 % |
| 1:11 | 1 | 0.68 % |
| 13:1 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4838%Wygrana przynajmniej 1 bramką3124%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1613%Wygrana 3 bramkami i więcej3225%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















