Klasa okręgowa Rzeszów: rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
97
46.86 %
80
38.65 %
30
14.49 %
Bramki zdobyte
471
średnia: 2.28
354
średnia: 1.71
Bramki stracone
354
średnia: 1.71
471
średnia: 2.28
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej6 z 207
201 z 207
18 z 207
189 z 207
56 z 207
151 z 207
106 z 207
101 z 207
136 z 207
71 z 207
158 z 207
49 z 207
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 15 | 7.25 % |
| 0:2 | 15 | 7.25 % |
| 1:2 | 14 | 6.76 % |
| 3:0 | 14 | 6.76 % |
| 0:3 | 12 | 5.8 % |
| 3:1 | 11 | 5.31 % |
| 2:1 | 10 | 4.83 % |
| 2:0 | 8 | 3.86 % |
| 1:4 | 8 | 3.86 % |
| 1:0 | 7 | 3.38 % |
| 0:0 | 6 | 2.9 % |
| 1:3 | 6 | 2.9 % |
| 4:2 | 6 | 2.9 % |
| 4:0 | 6 | 2.9 % |
| 0:1 | 5 | 2.42 % |
| 5:1 | 5 | 2.42 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 7:1 | 5 | 2.42 % |
| 2:2 | 4 | 1.93 % |
| 3:3 | 4 | 1.93 % |
| 2:3 | 4 | 1.93 % |
| 3:2 | 4 | 1.93 % |
| 5:0 | 4 | 1.93 % |
| 0:4 | 3 | 1.45 % |
| 6:1 | 3 | 1.45 % |
| 3:4 | 2 | 0.97 % |
| 2:4 | 2 | 0.97 % |
| 5:3 | 2 | 0.97 % |
| 6:0 | 2 | 0.97 % |
| 7:0 | 2 | 0.97 % |
| 8:0 | 2 | 0.97 % |
| 4:4 | 1 | 0.48 % |
| 4:1 | 1 | 0.48 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:2 | 1 | 0.48 % |
| 2:5 | 1 | 0.48 % |
| 6:3 | 1 | 0.48 % |
| 1:5 | 1 | 0.48 % |
| 2:6 | 1 | 0.48 % |
| 7:3 | 1 | 0.48 % |
| 0:5 | 1 | 0.48 % |
| 1:6 | 1 | 0.48 % |
| 0:6 | 1 | 0.48 % |
| 1:7 | 1 | 0.48 % |
| 1:8 | 1 | 0.48 % |
| 2:9 | 1 | 0.48 % |
| 11:0 | 1 | 0.48 % |
| 15:0 | 1 | 0.48 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola9049%Wygrana przynajmniej 1 bramką3419%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2715%Wygrana 3 bramkami i więcej3217%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Głogovia Głogów Małopolski wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.



















