Klasa okręgowa Rzeszów: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa okręgowa | Rzeszów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
97
46.86 %
Zwycięstwa gości
80
38.65 %
Remisy
30
14.49 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
471
średnia: 2.28
Gości
354
średnia: 1.71

Bramki stracone

Gospodarzy
354
średnia: 1.71
Gości
471
średnia: 2.28

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.9%
6 z 207
0.5
97.1%
201 z 207
8.7%
18 z 207
1.5
91.3%
189 z 207
27.05%
56 z 207
2.5
72.95%
151 z 207
51.21%
106 z 207
3.5
48.79%
101 z 207
65.7%
136 z 207
4.5
34.3%
71 z 207
76.33%
158 z 207
5.5
23.67%
49 z 207

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 15 7.25 %
0:2 15 7.25 %
1:2 14 6.76 %
3:0 14 6.76 %
0:3 12 5.8 %
3:1 11 5.31 %
2:1 10 4.83 %
2:0 8 3.86 %
1:4 8 3.86 %
1:0 7 3.38 %
0:0 6 2.9 %
1:3 6 2.9 %
4:2 6 2.9 %
4:0 6 2.9 %
0:1 5 2.42 %
5:1 5 2.42 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 5 2.42 %
2:2 4 1.93 %
3:3 4 1.93 %
2:3 4 1.93 %
3:2 4 1.93 %
5:0 4 1.93 %
0:4 3 1.45 %
6:1 3 1.45 %
3:4 2 0.97 %
2:4 2 0.97 %
5:3 2 0.97 %
6:0 2 0.97 %
7:0 2 0.97 %
8:0 2 0.97 %
4:4 1 0.48 %
4:1 1 0.48 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 1 0.48 %
2:5 1 0.48 %
6:3 1 0.48 %
1:5 1 0.48 %
2:6 1 0.48 %
7:3 1 0.48 %
0:5 1 0.48 %
1:6 1 0.48 %
0:6 1 0.48 %
1:7 1 0.48 %
1:8 1 0.48 %
2:9 1 0.48 %
11:0 1 0.48 %
15:0 1 0.48 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    90
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    34
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    27
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    32
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Głogovia Głogów Małopolski wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.