4. Liga : rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | 4. Liga | podkarpacka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
106
43.09 %
Zwycięstwa gości
98
39.84 %
Remisy
42
17.07 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
455
średnia: 1.85
Gości
364
średnia: 1.48

Bramki stracone

Gospodarzy
364
średnia: 1.48
Gości
455
średnia: 1.85

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.66%
9 z 246
0.5
96.34%
237 z 246
16.26%
40 z 246
1.5
83.74%
206 z 246
35.37%
87 z 246
2.5
64.63%
159 z 246
60.57%
149 z 246
3.5
39.43%
97 z 246
74.39%
183 z 246
4.5
25.61%
63 z 246
86.99%
214 z 246
5.5
13.01%
32 z 246

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 25 10.16 %
1:1 23 9.35 %
2:1 20 8.13 %
0:1 19 7.72 %
0:2 13 5.28 %
3:1 13 5.28 %
1:0 12 4.88 %
2:0 11 4.47 %
3:0 10 4.07 %
0:0 9 3.66 %
1:3 8 3.25 %
0:3 7 2.85 %
2:3 6 2.44 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 6 2.44 %
1:4 6 2.44 %
5:0 6 2.44 %
2:2 5 2.03 %
3:3 5 2.03 %
4:0 5 2.03 %
3:2 4 1.63 %
5:1 4 1.63 %
5:2 3 1.22 %
0:4 3 1.22 %
0:5 3 1.22 %
6:1 3 1.22 %
7:0 3 1.22 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:5 2 0.81 %
2:4 2 0.81 %
1:5 2 0.81 %
4:3 1 0.41 %
3:4 1 0.41 %
4:2 1 0.41 %
2:5 1 0.41 %
6:2 1 0.41 %
7:2 1 0.41 %
6:0 1 0.41 %
7:1 1 0.41 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    102
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    59
    28%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    28
    13%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe