Klasa okręgowa Skierniewice (grupa IV): rozgrywki, tabela, statystyki
Brak meczów spełniających Twoje kryteria.
Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
100
51.81 %
59
30.57 %
34
17.62 %
Bramki zdobyte
459
średnia: 2.38
364
średnia: 1.89
Bramki stracone
364
średnia: 1.89
459
średnia: 2.38
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej7 z 193
186 z 193
16 z 193
177 z 193
47 z 193
146 z 193
91 z 193
102 z 193
123 z 193
70 z 193
141 z 193
52 z 193
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 19 | 9.84 % |
| 1:1 | 13 | 6.74 % |
| 3:1 | 12 | 6.22 % |
| 3:0 | 11 | 5.7 % |
| 0:3 | 11 | 5.7 % |
| 2:0 | 9 | 4.66 % |
| 0:2 | 9 | 4.66 % |
| 0:0 | 7 | 3.63 % |
| 3:3 | 7 | 3.63 % |
| 3:2 | 7 | 3.63 % |
| 2:2 | 6 | 3.11 % |
| 0:4 | 6 | 3.11 % |
| 1:0 | 5 | 2.59 % |
| 4:1 | 5 | 2.59 % |
| 5:1 | 5 | 2.59 % |
| 0:1 | 4 | 2.07 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:3 | 4 | 2.07 % |
| 4:0 | 4 | 2.07 % |
| 1:2 | 3 | 1.55 % |
| 2:3 | 3 | 1.55 % |
| 4:3 | 3 | 1.55 % |
| 4:2 | 3 | 1.55 % |
| 2:5 | 3 | 1.55 % |
| 1:5 | 3 | 1.55 % |
| 6:1 | 3 | 1.55 % |
| 5:3 | 2 | 1.04 % |
| 1:4 | 2 | 1.04 % |
| 6:2 | 2 | 1.04 % |
| 7:1 | 2 | 1.04 % |
| 2:8 | 2 | 1.04 % |
| 4:4 | 1 | 0.52 % |
| 3:4 | 1 | 0.52 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:5 | 1 | 0.52 % |
| 2:4 | 1 | 0.52 % |
| 7:4 | 1 | 0.52 % |
| 2:6 | 1 | 0.52 % |
| 9:5 | 1 | 0.52 % |
| 0:5 | 1 | 0.52 % |
| 2:7 | 1 | 0.52 % |
| 0:6 | 1 | 0.52 % |
| 9:2 | 1 | 0.52 % |
| 8:0 | 1 | 0.52 % |
| 9:0 | 1 | 0.52 % |
| 10:1 | 1 | 0.52 % |
| 1:10 | 1 | 0.52 % |
| 0:10 | 1 | 0.52 % |
| 12:0 | 1 | 0.52 % |
| 13:0 | 1 | 0.52 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7344%Wygrana przynajmniej 1 bramką3722%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2213%Wygrana 3 bramkami i więcej3420%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- GKS Bedlno wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.



















