Klasa A podlaska II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podlaskie | Klasa A | podlaska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
62
49.21 %
Zwycięstwa gości
49
38.89 %
Remisy
15
11.9 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
362
średnia: 2.87
Gości
313
średnia: 2.48

Bramki stracone

Gospodarzy
313
średnia: 2.48
Gości
362
średnia: 2.87

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 126
0.5
100%
126 z 126
4.76%
6 z 126
1.5
95.24%
120 z 126
16.67%
21 z 126
2.5
83.33%
105 z 126
33.33%
42 z 126
3.5
66.67%
84 z 126
46.03%
58 z 126
4.5
53.97%
68 z 126
61.11%
77 z 126
5.5
38.89%
49 z 126

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 8 6.35 %
1:1 7 5.56 %
1:2 7 5.56 %
4:1 7 5.56 %
2:2 6 4.76 %
3:2 6 4.76 %
1:0 5 3.97 %
1:3 5 3.97 %
0:2 4 3.17 %
2:0 4 3.17 %
4:2 4 3.17 %
2:3 3 2.38 %
2:4 3 2.38 %
3:0 3 2.38 %
0:3 3 2.38 %
1:6 3 2.38 %
6:1 3 2.38 %
6:0 3 2.38 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 2 1.59 %
5:3 2 1.59 %
0:4 2 1.59 %
1:5 2 1.59 %
0:5 2 1.59 %
0:6 2 1.59 %
8:0 2 1.59 %
10:1 2 1.59 %
3:3 1 0.79 %
4:4 1 0.79 %
0:1 1 0.79 %
4:3 1 0.79 %
3:4 1 0.79 %
4:5 1 0.79 %
6:4 1 0.79 %
1:4 1 0.79 %
5:2 1 0.79 %
4:0 1 0.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 1 0.79 %
2:6 1 0.79 %
6:2 1 0.79 %
2:7 1 0.79 %
3:9 1 0.79 %
7:0 1 0.79 %
1:8 1 0.79 %
2:9 1 0.79 %
3:12 1 0.79 %
0:10 1 0.79 %
11:0 1 0.79 %
2:13 1 0.79 %
12:0 1 0.79 %
0:14 1 0.79 %
14:0 1 0.79 %
22:0 1 0.79 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    39
    35%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    27
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    17
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    28
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe