4. Liga : rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | 4. Liga | śląska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
134
52.76 %
Zwycięstwa gości
79
31.1 %
Remisy
41
16.14 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
523
średnia: 2.06
Gości
392
średnia: 1.54

Bramki stracone

Gospodarzy
392
średnia: 1.54
Gości
523
średnia: 2.06

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.39%
1 z 254
0.5
99.61%
253 z 254
9.84%
25 z 254
1.5
90.16%
229 z 254
26.77%
68 z 254
2.5
73.23%
186 z 254
57.87%
147 z 254
3.5
42.13%
107 z 254
72.83%
185 z 254
4.5
27.17%
69 z 254
84.65%
215 z 254
5.5
15.35%
39 z 254

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 24 9.45 %
3:0 21 8.27 %
0:3 21 8.27 %
2:1 20 7.87 %
1:2 17 6.69 %
1:0 16 6.3 %
2:0 15 5.91 %
2:2 13 5.12 %
3:1 11 4.33 %
4:1 10 3.94 %
0:1 8 3.15 %
3:2 8 3.15 %
1:3 7 2.76 %
4:2 7 2.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 5 1.97 %
5:0 5 1.97 %
2:3 4 1.57 %
0:2 4 1.57 %
2:4 3 1.18 %
1:4 3 1.18 %
5:2 3 1.18 %
1:5 3 1.18 %
3:3 2 0.79 %
4:3 2 0.79 %
2:5 2 0.79 %
0:4 2 0.79 %
5:1 2 0.79 %
6:2 2 0.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:0 2 0.79 %
7:1 2 0.79 %
0:0 1 0.39 %
4:4 1 0.39 %
3:5 1 0.39 %
6:4 1 0.39 %
6:1 1 0.39 %
1:6 1 0.39 %
0:6 1 0.39 %
0:7 1 0.39 %
0:9 1 0.39 %
9:0 1 0.39 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    104
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    51
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    30
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    14%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Orzeł Łękawica i Znicz Kłobuck wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.