Klasa B Gorzów Wielkopolski II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubuskie | Klasa B | Gorzów Wielkopolski II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
23
47.92 %
Zwycięstwa gości
17
35.42 %
Remisy
8
16.67 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
129
średnia: 2.69
Gości
119
średnia: 2.48

Bramki stracone

Gospodarzy
119
średnia: 2.48
Gości
129
średnia: 2.69

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.08%
1 z 48
0.5
97.92%
47 z 48
2.08%
1 z 48
1.5
97.92%
47 z 48
6.25%
3 z 48
2.5
93.75%
45 z 48
25%
12 z 48
3.5
75%
36 z 48
43.75%
21 z 48
4.5
56.25%
27 z 48
64.58%
31 z 48
5.5
35.42%
17 z 48

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 4 8.33 %
3:0 4 8.33 %
2:2 3 6.25 %
3:3 3 6.25 %
3:1 3 6.25 %
2:3 2 4.17 %
3:2 2 4.17 %
1:4 2 4.17 %
2:5 2 4.17 %
0:4 2 4.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 2 4.17 %
0:0 1 2.08 %
1:1 1 2.08 %
4:5 1 2.08 %
2:0 1 2.08 %
1:3 1 2.08 %
4:2 1 2.08 %
2:4 1 2.08 %
0:3 1 2.08 %
4:1 1 2.08 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:2 1 2.08 %
0:5 1 2.08 %
1:6 1 2.08 %
6:0 1 2.08 %
1:7 1 2.08 %
8:2 1 2.08 %
0:8 1 2.08 %
9:0 1 2.08 %
10:1 1 2.08 %
1:11 1 2.08 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    15
    37%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    9
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    6
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    27%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe