Klasa okręgowa Zielona Góra: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Lubuskie | Klasa okręgowa | Zielona Góra
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
32
45.71 %
Zwycięstwa gości
29
41.43 %
Remisy
9
12.86 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
141
średnia: 2.01
Gości
125
średnia: 1.79

Bramki stracone

Gospodarzy
125
średnia: 1.79
Gości
141
średnia: 2.01

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.29%
3 z 70
0.5
95.71%
67 z 70
12.86%
9 z 70
1.5
87.14%
61 z 70
25.71%
18 z 70
2.5
74.29%
52 z 70
42.86%
30 z 70
3.5
57.14%
40 z 70
68.57%
48 z 70
4.5
31.43%
22 z 70
81.43%
57 z 70
5.5
18.57%
13 z 70

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 6 8.57 %
1:2 5 7.14 %
4:1 5 7.14 %
0:1 4 5.71 %
2:0 4 5.71 %
1:3 4 5.71 %
3:1 4 5.71 %
0:4 4 5.71 %
0:0 3 4.29 %
1:1 3 4.29 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 3 4.29 %
2:4 3 4.29 %
4:0 3 4.29 %
1:0 2 2.86 %
0:2 2 2.86 %
3:2 1 1.43 %
2:3 1 1.43 %
3:4 1 1.43 %
4:5 1 1.43 %
4:2 1 1.43 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 1.43 %
3:0 1 1.43 %
1:4 1 1.43 %
2:5 1 1.43 %
5:1 1 1.43 %
6:2 1 1.43 %
0:5 1 1.43 %
6:1 1 1.43 %
1:6 1 1.43 %
6:0 1 1.43 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    25
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    15
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe