Klasa B Krosno II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa B | Krosno II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
29
46.03 %
Zwycięstwa gości
25
39.68 %
Remisy
9
14.29 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
163
średnia: 2.59
Gości
142
średnia: 2.25

Bramki stracone

Gospodarzy
142
średnia: 2.25
Gości
163
średnia: 2.59

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.17%
2 z 63
0.5
96.83%
61 z 63
7.94%
5 z 63
1.5
92.06%
58 z 63
22.22%
14 z 63
2.5
77.78%
49 z 63
31.75%
20 z 63
3.5
68.25%
43 z 63
53.97%
34 z 63
4.5
46.03%
29 z 63
71.43%
45 z 63
5.5
28.57%
18 z 63

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 5 7.94 %
1:1 4 6.35 %
2:3 4 6.35 %
2:2 3 4.76 %
3:2 3 4.76 %
2:0 3 4.76 %
3:1 3 4.76 %
4:1 3 4.76 %
0:4 3 4.76 %
0:0 2 3.17 %
1:0 2 3.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 2 3.17 %
0:2 2 3.17 %
0:3 2 3.17 %
5:2 2 3.17 %
6:0 2 3.17 %
8:0 2 3.17 %
0:1 1 1.59 %
1:2 1 1.59 %
5:4 1 1.59 %
2:4 1 1.59 %
3:0 1 1.59 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 1 1.59 %
3:6 1 1.59 %
5:1 1 1.59 %
5:0 1 1.59 %
1:6 1 1.59 %
7:1 1 1.59 %
0:7 1 1.59 %
1:11 1 1.59 %
12:0 1 1.59 %
13:0 1 1.59 %
0:17 1 1.59 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    25
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    9
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe