Klasa B Rzeszów VII (Kolbuszowa): rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa B | Rzeszów VII (Kolbuszowa)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
22
45.83 %
Zwycięstwa gości
20
41.67 %
Remisy
6
12.5 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
102
średnia: 2.13
Gości
109
średnia: 2.27

Bramki stracone

Gospodarzy
109
średnia: 2.27
Gości
102
średnia: 2.13

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 48
0.5
100%
48 z 48
6.25%
3 z 48
1.5
93.75%
45 z 48
22.92%
11 z 48
2.5
77.08%
37 z 48
45.83%
22 z 48
3.5
54.17%
26 z 48
58.33%
28 z 48
4.5
41.67%
20 z 48
66.67%
32 z 48
5.5
33.33%
16 z 48

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 4 8.33 %
2:0 4 8.33 %
2:2 3 6.25 %
1:0 3 6.25 %
2:1 3 6.25 %
3:2 3 6.25 %
0:3 3 6.25 %
1:1 2 4.17 %
3:4 2 4.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 2 4.17 %
2:4 2 4.17 %
4:2 2 4.17 %
6:1 2 4.17 %
1:7 2 4.17 %
3:3 1 2.08 %
3:1 1 2.08 %
1:3 1 2.08 %
3:0 1 2.08 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 1 2.08 %
5:2 1 2.08 %
4:0 1 2.08 %
2:6 1 2.08 %
0:7 1 2.08 %
2:9 1 2.08 %
8:0 1 2.08 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    16
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    29%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    6
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    8
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe