Klasa A Wrocław II: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Dolnośląskie | Klasa A | Wrocław II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
38
52.78 %
Zwycięstwa gości
24
33.33 %
Remisy
10
13.89 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
217
średnia: 3.01
Gości
187
średnia: 2.6

Bramki stracone

Gospodarzy
187
średnia: 2.6
Gości
217
średnia: 3.01

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 72
0.5
100%
72 z 72
5.56%
4 z 72
1.5
94.44%
68 z 72
16.67%
12 z 72
2.5
83.33%
60 z 72
33.33%
24 z 72
3.5
66.67%
48 z 72
45.83%
33 z 72
4.5
54.17%
39 z 72
54.17%
39 z 72
5.5
45.83%
33 z 72

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 5 6.94 %
4:2 5 6.94 %
2:2 4 5.56 %
4:1 4 5.56 %
1:1 3 4.17 %
2:1 3 4.17 %
2:0 3 4.17 %
3:0 3 4.17 %
5:2 3 4.17 %
3:3 2 2.78 %
0:1 2 2.78 %
1:0 2 2.78 %
0:2 2 2.78 %
4:0 2 2.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 2 2.78 %
0:11 2 2.78 %
5:5 1 1.39 %
2:3 1 1.39 %
3:4 1 1.39 %
4:3 1 1.39 %
3:1 1 1.39 %
1:3 1 1.39 %
0:3 1 1.39 %
4:7 1 1.39 %
7:4 1 1.39 %
0:4 1 1.39 %
1:5 1 1.39 %
0:5 1 1.39 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:7 1 1.39 %
7:2 1 1.39 %
8:3 1 1.39 %
6:0 1 1.39 %
1:7 1 1.39 %
7:0 1 1.39 %
9:1 1 1.39 %
0:9 1 1.39 %
9:0 1 1.39 %
10:0 1 1.39 %
12:1 1 1.39 %
0:14 1 1.39 %
2:16 1 1.39 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    25
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    11
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    19
    31%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe