4. Liga : rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Śląskie | 4. Liga | śląska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
50
46.73 %
Zwycięstwa gości
34
31.78 %
Remisy
23
21.5 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
172
średnia: 1.61
Gości
149
średnia: 1.39

Bramki stracone

Gospodarzy
149
średnia: 1.39
Gości
172
średnia: 1.61

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.54%
7 z 107
0.5
93.46%
100 z 107
25.23%
27 z 107
1.5
74.77%
80 z 107
48.6%
52 z 107
2.5
51.4%
55 z 107
60.75%
65 z 107
3.5
39.25%
42 z 107
76.64%
82 z 107
4.5
23.36%
25 z 107
88.79%
95 z 107
5.5
11.21%
12 z 107

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 12 11.21 %
1:1 10 9.35 %
2:0 10 9.35 %
0:1 8 7.48 %
0:0 7 6.54 %
0:2 5 4.67 %
2:2 4 3.74 %
2:1 4 3.74 %
3:1 4 3.74 %
3:0 4 3.74 %
4:1 4 3.74 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 3 2.8 %
3:2 3 2.8 %
1:3 3 2.8 %
0:4 3 2.8 %
4:0 3 2.8 %
3:3 2 1.87 %
2:3 2 1.87 %
0:3 2 1.87 %
1:4 2 1.87 %
5:1 2 1.87 %
5:2 1 0.93 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 1 0.93 %
0:5 1 0.93 %
5:0 1 0.93 %
1:6 1 0.93 %
6:1 1 0.93 %
6:0 1 0.93 %
0:6 1 0.93 %
1:7 1 0.93 %
0:8 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    59
    65%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    12
    13%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    7
    8%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    13
    14%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe