4. Liga : rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Wielkopolskie | 4. Liga | wielkopolska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
39
39.39 %
Zwycięstwa gości
35
35.35 %
Remisy
25
25.25 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
204
średnia: 2.06
Gości
170
średnia: 1.72

Bramki stracone

Gospodarzy
170
średnia: 1.72
Gości
204
średnia: 2.06

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.04%
4 z 99
0.5
95.96%
95 z 99
14.14%
14 z 99
1.5
85.86%
85 z 99
30.3%
30 z 99
2.5
69.7%
69 z 99
49.49%
49 z 99
3.5
50.51%
50 z 99
65.66%
65 z 99
4.5
34.34%
34 z 99
80.81%
80 z 99
5.5
19.19%
19 z 99

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 12 12.12 %
1:0 8 8.08 %
2:2 7 7.07 %
1:2 7 7.07 %
2:3 5 5.05 %
0:3 5 5.05 %
0:0 4 4.04 %
3:2 4 4.04 %
3:0 4 4.04 %
2:1 3 3.03 %
4:3 3 3.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 3 3.03 %
0:2 3 3.03 %
1:3 3 3.03 %
1:4 3 3.03 %
0:4 3 3.03 %
5:1 3 3.03 %
0:1 2 2.02 %
3:1 2 2.02 %
5:0 2 2.02 %
3:3 1 1.01 %
4:4 1 1.01 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 1 1.01 %
4:2 1 1.01 %
4:1 1 1.01 %
5:2 1 1.01 %
4:0 1 1.01 %
2:6 1 1.01 %
7:2 1 1.01 %
6:0 1 1.01 %
8:2 1 1.01 %
7:0 1 1.01 %
9:0 1 1.01 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    36
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    32%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    6
    8%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    14%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe