4. Liga : rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | 4. Liga | podkarpacka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
48
47.52 %
Zwycięstwa gości
23
22.77 %
Remisy
30
29.7 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
197
średnia: 1.95
Gości
141
średnia: 1.4

Bramki stracone

Gospodarzy
141
średnia: 1.4
Gości
197
średnia: 1.95

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.93%
7 z 101
0.5
93.07%
94 z 101
17.82%
18 z 101
1.5
82.18%
83 z 101
37.62%
38 z 101
2.5
62.38%
63 z 101
55.45%
56 z 101
3.5
44.55%
45 z 101
71.29%
72 z 101
4.5
28.71%
29 z 101
86.14%
87 z 101
5.5
13.86%
14 z 101

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 12 11.88 %
2:1 9 8.91 %
0:0 7 6.93 %
2:2 7 6.93 %
2:0 7 6.93 %
1:0 6 5.94 %
0:1 5 4.95 %
3:0 5 4.95 %
1:3 4 3.96 %
3:1 4 3.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 4 3.96 %
3:3 3 2.97 %
3:2 3 2.97 %
2:3 3 2.97 %
5:0 3 2.97 %
1:2 2 1.98 %
0:3 2 1.98 %
4:1 2 1.98 %
1:4 2 1.98 %
0:5 2 1.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.99 %
4:3 1 0.99 %
0:2 1 0.99 %
2:4 1 0.99 %
4:0 1 0.99 %
5:1 1 0.99 %
2:6 1 0.99 %
6:2 1 0.99 %
8:1 1 0.99 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    39
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    8
    10%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe