Klasa okręgowa Jarosław: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Podkarpackie | Klasa okręgowa | Jarosław
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
36
49.32 %
Zwycięstwa gości
28
38.36 %
Remisy
9
12.33 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
147
średnia: 2.01
Gości
118
średnia: 1.62

Bramki stracone

Gospodarzy
118
średnia: 1.62
Gości
147
średnia: 2.01

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.11%
3 z 73
0.5
95.89%
70 z 73
17.81%
13 z 73
1.5
82.19%
60 z 73
32.88%
24 z 73
2.5
67.12%
49 z 73
46.58%
34 z 73
3.5
53.42%
39 z 73
67.12%
49 z 73
4.5
32.88%
24 z 73
82.19%
60 z 73
5.5
17.81%
13 z 73

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 6 8.22 %
2:1 5 6.85 %
2:0 5 6.85 %
1:3 5 6.85 %
1:1 4 5.48 %
1:0 4 5.48 %
3:1 4 5.48 %
0:0 3 4.11 %
2:3 3 4.11 %
3:0 3 4.11 %
1:4 3 4.11 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 3 4.11 %
3:2 2 2.74 %
0:2 2 2.74 %
0:4 2 2.74 %
5:1 2 2.74 %
1:5 2 2.74 %
5:0 2 2.74 %
2:2 1 1.37 %
3:3 1 1.37 %
1:2 1 1.37 %
3:4 1 1.37 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 1.37 %
4:2 1 1.37 %
0:3 1 1.37 %
4:1 1 1.37 %
3:6 1 1.37 %
7:2 1 1.37 %
6:0 1 1.37 %
0:6 1 1.37 %
7:1 1 1.37 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    13
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    11
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe