4. Liga dolnośląska: rozgrywki, tabela, statystyki

Brak meczów spełniających Twoje kryteria.

Wybierz inny dzień, ligę lub odznacz guziki Mecze na żywo albo Ulubione.

Dolnośląskie | 4. Liga | dolnośląska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
45
39.47 %
Zwycięstwa gości
45
39.47 %
Remisy
24
21.05 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
197
średnia: 1.73
Gości
199
średnia: 1.75

Bramki stracone

Gospodarzy
199
średnia: 1.75
Gości
197
średnia: 1.73

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.39%
5 z 114
0.5
95.61%
109 z 114
14.04%
16 z 114
1.5
85.96%
98 z 114
38.6%
44 z 114
2.5
61.4%
70 z 114
59.65%
68 z 114
3.5
40.35%
46 z 114
70.18%
80 z 114
4.5
29.82%
34 z 114
82.46%
94 z 114
5.5
17.54%
20 z 114

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 15 13.16 %
2:1 9 7.89 %
2:0 9 7.89 %
0:3 7 6.14 %
0:1 6 5.26 %
0:0 5 4.39 %
1:0 5 4.39 %
1:2 5 4.39 %
0:2 4 3.51 %
1:3 4 3.51 %
2:2 3 2.63 %
3:0 3 2.63 %
1:4 3 2.63 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 3 2.63 %
6:0 3 2.63 %
3:2 2 1.75 %
2:3 2 1.75 %
3:4 2 1.75 %
3:1 2 1.75 %
4:1 2 1.75 %
0:4 2 1.75 %
5:0 2 1.75 %
0:6 2 1.75 %
3:3 1 0.88 %
4:3 1 0.88 %
2:4 1 0.88 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 0.88 %
5:2 1 0.88 %
2:5 1 0.88 %
6:3 1 0.88 %
4:0 1 0.88 %
1:5 1 0.88 %
6:1 1 0.88 %
1:7 1 0.88 %
1:8 1 0.88 %
8:0 1 0.88 %
9:0 1 0.88 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    54
    57%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    21
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    8%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    12
    13%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe